Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2213
Stary 24.10.2008, 17:07
Jest więc ogromna szansa, że dobra robota Stefana nie pójdzie na darmo. Chciałem, żeby dotwał tylko do grudnia, ale jak pan prezes mówi, ze dłużej to jak najbardziej jestem za . Na wiosne mają wyjazdy na R22, na Łazienkowską, Bułgarską i do tych co będą walczyć z nimi o extraklasę. U siebie drużyny środka, z którymi też nie muszą wygrywać. Jest ogromna szansa, że Stefan ucieszy nam serca w czerwcu.
Odpowiedz cytując