Jest więc ogromna szansa, że dobra robota Stefana nie pójdzie na darmo. Chciałem, żeby dotwał tylko do grudnia, ale jak pan prezes mówi, ze dłużej to jak najbardziej jestem za

. Na wiosne mają wyjazdy na R22, na Łazienkowską, Bułgarską i do tych co będą walczyć z nimi o extraklasę. U siebie drużyny środka, z którymi też nie muszą wygrywać. Jest ogromna szansa, że Stefan ucieszy nam serca w czerwcu.