Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 24.10.2008, 15:32
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Grać sobie może każdy... Wystarczy że Leo poprosi to Prezydent zaraz da obywatelstwo.. Jednak jak kolejny obcokrajowiec zagrałby w naszej reprezentacji to jestem pewien że większość kibiców tego by już nie wytrzymała.
dlatego właśnie w sporze o Rogera pytałem sie fanów jego gry w kadrze ilu nowych niby Polaków może grac w kadrze i dlaczego mamy odmawiać kolejnym skoro spełniają warunki jakie Roger spełnił, czemu mamy odmawiać 2,3,4,5 ... itd. przecież to by było nie uczciwe
Odpowiedz cytując