Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 24.10.2008, 15:21
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Skoro Roger może grać w reprezentacji to dlaczego nie Astiz nie rozumiem?
Grać sobie może każdy... Wystarczy że Leo poprosi to Prezydent zaraz da obywatelstwo.. Jednak jak kolejny obcokrajowiec zagrałby w naszej reprezentacji to jestem pewien że większość kibiców tego by już nie wytrzymała.
Odpowiedz cytując