Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Skoro Roger może grać w reprezentacji to dlaczego nie Astiz nie rozumiem?
|
Grać sobie może każdy... Wystarczy że Leo poprosi to Prezydent zaraz da obywatelstwo.. Jednak jak kolejny obcokrajowiec zagrałby w naszej reprezentacji to jestem pewien że większość kibiców tego by już nie wytrzymała.