|
Naturalizujmy - przecież wizjoner Leo stwierdził, że to światowy trend. Więc trzeba jechać z koksem.
Sprawa jest prosta:
Bramka - Boruc/Fabian/Kuszczak - tu nikogo nie potrzebujemy
Lewa obrona - Jak Descarga się wyleczy, może grać. Niestety Singlar i Diaz spaleni.
Środek - Choto, Marcelo, Astiz - jest w kim wybierać
Prawa - Arboleda
Defensywny Pomocnik - Lewandinho, Dudka... wystarczy
Środek pola - może jeszcze Stilić dałby się skusić (nie wiem, czy grał już w dorosłej?)
Lewe skrzydło - jest już czysty Słowianin - Roger
Prawe skrzydło - Błaszczu i Boguski - wystarczy
Atak - obok Brożka dać Chinyamę.
Do tego zmienić herb: Orłowi dodać zamiast korony pejcz i kajdanki, a flagę z biało-czerwonej zmienić na tęczową. Zmyjmy z siebie stereotyp homofobów i rasistów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|