|
Legia bez dopingu swoich fanów nie jest już tak niebezpieczna jak kiedyś gdy wygrywała z Wisłą 4-1. Pozatym patrzac na ich gre w Łodzi czy w Poznaniu to widac że są nieskuteczni,co nie zmienia faktu że trzeba uważac szczególnie na Rybusa i Borysiuka bo potrafią nieźle zakręcic rywalem
|