Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4386
Stary 24.10.2008, 10:04
Cytat:
Tak sie zastanawiam w jakim kierunku powinien pójsć klub aby coś osiągnąć w europie, i niewiem czy nie lepszym pomysłem byłoby zamiast sprzedawania piłkarzy pokroju P.Brożka spróbować podnieśc mu pensje np. o 70%-100% i spróbować zatrzymać w Klubie na kolejne dwa sezony.
Tak właśnie zrobione w robiących karierę w Pucharach klubach z Rosji czy Ukrainy. Ktos jak ma zarobki porównywalne z tymi za granicą nie musi sie pakować i tułać po świecie trafiając często w niezbyt przyjazne mu na miesjcu otoczenie.
Odpowiedz cytując