Wyświetl pojedynczy post
ogr
Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 24.10.2008, 08:05
Panowie trzeba post Kota umieścić na każdej stronie głównej Wiślackich portali i pokazać że nie godzimy sie na dyktaturę Warszawki. Trzeba zaprotestować!!!
Odpowiedz cytując