Temat
:
Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17
Wyświetl pojedynczy post
ogr
Member
Od: 03.2006
Offline
#
179
24.10.2008, 08:05
Panowie trzeba post Kota umieścić na każdej stronie głównej Wiślackich portali i pokazać że nie godzimy sie na dyktaturę Warszawki. Trzeba zaprotestować!!!
ogr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ogr
Znajdź inne posty napisane przez ogr