Temat
:
Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17
Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline
#
171
24.10.2008, 06:08
Moim zdaniem należało mu się i kropka.
Co nie zmienia faktu że Grzelakiem również powinni się zająć. Ale z drugiej strony... Obecność Grzelaka na boisku raczej będzie dla nas korzystniejsza niż gdyby jakiś piłkarz miał zając jego miejsce ;]
Rob_Zombie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rob_Zombie
Znajdź inne posty napisane przez Rob_Zombie