Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 24.10.2008, 06:08
Moim zdaniem należało mu się i kropka.
Co nie zmienia faktu że Grzelakiem również powinni się zająć. Ale z drugiej strony... Obecność Grzelaka na boisku raczej będzie dla nas korzystniejsza niż gdyby jakiś piłkarz miał zając jego miejsce ;]
Odpowiedz cytując