|
Dopiero teraz zobaczylem ten "zapis wideo". No sorry ale to jest przekręt jakich mało. Ci którzy zawsze stawali w obronie "obiektywnego" C+ niech się zastanowią bo jestem w 100% przekonany że gdyby nie C+ żadnej sprawy by nie było.
Skład komisji, tryb w jakim została wydana kara to jest poprostu skandal. Mam nadzieje że klub tego nie zostawi i cała sprawa zostanie jeszcze bardziej nagłośniona, nie po to żeby coś ugrać bo to jest niemożliwe - warszawka zrobiła swoje i jest z tego dumna, ale własnie po to żeby cała Polska zobaczyła w jaki sposób mecze ustawia Legia.
Odechciało mi się oglądać tego spotkania, nawet jesli wbrew warszawsko-legijnemu przekrętowi wygramy ten mecz to niesmak pozostanie. To nie może być przypadek że występki Choto czy Szali prawie zawsze uchodzą im na sucho, a nam potrafią dojebaćkarę w takiej sytuacji.
Szlag mnie trafia bo nic nie można zrobić, ostatnio byłem tak wzburzony po meczu z Austrią i akcji Webba.
|