Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 24.10.2008, 00:40
Olać to. Po co sobie podnosić ciśnienie?
Jak ktoś ma problem z tym niech sobie wyobrazi, że Boguski ma kontuzje.
Im większy płacz tym większa satysfakcja tych, którzy nas nie lubią.

Ważne, żeby reszta zagrała z zębem. Jak nie wyjdzie to trudno - zostaje 60 punktów do zdobycia.
Jak wyjdzie będzie można się usmiechnąć do kamery i zapytać co tam dzisiaj będa podświetlać w L+Extra.
Odpowiedz cytując