Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4383
Stary 23.10.2008, 20:51
Ogryzku, mi chodzi o ludzi którzy się napalają bo Wisła nie wydała jeszcze półtora miliona euro na Gargułę i drugiego półtora na Krzynówka..

Według mnie taki Marcelo za rok czy dwa będzie wart wielkie pieniądze. Chyba że mu odbije jak Uche. W przeciwnym wypadku Wisła zarobi na jego sprzedaży gruuubą kasę. Zastanawiam się mocno czy w obecnej sytuacji nie warto wydac pieniądze np. na jednego, góra dwóch ofensywnych piłkarzy w przerwie zimowej (każdego za taką cenę za jaką np. kupiono Jirsaka) i kilku młodszych, którzy mogliby się spokojnie rozwijac tak jak Brozio czy Boguski. BTW, według WP cytującej "Fuckt" Tyrała twierdził że chciałby spróbowac się w Wiśle lub Legii, bo w Borussi nie dostaje szans.

http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1049445...wiadomosc.html

Czy nie warto bardziej sprowadzac takich piłkarzy jak on, Kuba czy Lewandowski niż szukac nie wiadomo kogo za nie wiadomo jakie pieniądze?
Ostatnio edytowane przez Tom Al : 23.10.2008 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując