Ciekawy jestem jak teraz zagramy, w jakim ustawieniu - brak Boguskiego, Jirsak po kontuzji forma nieznana - z przodu to cienko wygląda....
I jak tu nie wierzyć w spiski... ale co tam, nie ma się co załamywać - ale będzie ciężko. Oby chociaż zremisować
