|
Senior Member
Offline
|
#3075

23.10.2008, 20:36
|
kms napisał(a): 
Gdzie najlepiej na necie obstawiac ? expert ? bet and win ? bwin ?
Zeby nie bylo limitu wyplacania wygranej powyzej np 100zl 
jeszcze jedno.
Drukarke mam podpieta do kompa z xp
mam siec z laptopem przez liveboxa jak dodac drukarke do sieci ? udostepnilem na xp i chuia nie widac :/ wogole przez angry ip scaner tylko moga znalezc xp a xp viste mi znajduje ? ocb ?
|
nikt nic nie wie?
|
|