Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3075
Stary 23.10.2008, 20:36
kms napisał(a):Wyświetl post
Gdzie najlepiej na necie obstawiac ? expert ? bet and win ? bwin ?

Zeby nie bylo limitu wyplacania wygranej powyzej np 100zl

jeszcze jedno.
Drukarke mam podpieta do kompa z xp
mam siec z laptopem przez liveboxa jak dodac drukarke do sieci ? udostepnilem na xp i chuia nie widac :/ wogole przez angry ip scaner tylko moga znalezc xp a xp viste mi znajduje ? ocb ?
nikt nic nie wie?
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując