Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 23.10.2008, 19:33
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Czy Wy jestescie normalni ? Wszedzie wietrzycie spisek ? To chyba jest jakas mania przesladowcza. Ktokolwiek smie powiedziec cos zlego na Wisle to od razu jest nieobiektywny. Co do karnego to bylo 3:1, spalonego uznali, ze nie bylo oczywiscie. I co sedziow bronia ? Jak byl Wit Z. to dopiero byla parodia. Ale pokazali Boguskiego w dwuznacznej sytuacji to juz sa nieobiektywni warszawiacy. A Wy za to jestescie przykladem obiektywizmu. Dla mnie raczej hipokrytami.


nie mogłem się oprzeć
Odpowiedz cytując