Wojtas napisał(a):

Kto kojarzy takiego bochatera jak
Rumpelstickin,bo przypomina mi sie z dziecinstwa,nieiwem czy to nie jest jakas postac co porwala dziecko,a potem musiala je oddac ...chyba z jakis Basni.
Jakby ktos mial jakies link itd to bylby wdzieczny.
|
tys jest najwiekszy boCHater
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3574918
google nie boli