Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 23.10.2008, 17:13
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
<Crash> zależy to od szczęścia mi się udało wskoczyć na ławkę po 5 meczach(treningach wewnętrznych) a potem po 3 kolejnych pierwszy skład i tak do tej pory Aha nie zdziw się jak bodaj w 11 lub 21 tygodniu wywali Cie do windowsa ;D
heh, chyba zaczne od poczatku na nizszym poziomie, bo przez pół roku (wiekszośc dawałem skip) nie zagrałem ani minuty.... teraz dpstałem oferte od Lorient i ja przyjme bo w Nantes chyba nie mam czego szukac
Ale tutaj kariere zawodnika zrobili 100 razy lepiej niz w Fifie.
Odpowiedz cytując