heh, chyba zaczne od poczatku na nizszym poziomie, bo przez pół roku (wiekszośc dawałem skip) nie zagrałem ani minuty.... teraz dpstałem oferte od Lorient i ja przyjme bo w Nantes chyba nie mam czego szukac

Ale tutaj kariere zawodnika zrobili 100 razy lepiej niz w Fifie.