|
Jesli chodzi o przykład Marcelo, to jest on bardzo dobry i pokazuje że za darmo można wyciągnąć całkiem dobrych grajków. Niby obrońcę łatwiej wyciągnąć niż napastnika czy pomocnika. Jednak jak kiedys pokazałem przykłady Eduardo Ratinho (obrońca - skrzydłowy), czy Gil (napastnik), można za grosze ściągnąć z tamtej ligi całkiem ciekawych i nieemerytowanych graczy. Trzeba mieć tylko trochę szczęścia, czytaj młody talent nie sprawdził się np. w zimnej Moskwie, i już jest tam w Brazylii skreślony. Na polskie warunki są to gracze przerastający Łobo czy Brożka.
Jak ktoś ma dość Łobo czy Zieńczuka, to przecież jest Tyrała, do wzięcia za darmo, albo za grosze. I po porządnym przepracowaniu okresu przygotowawczego, będzie o klase lepszy od Zienczuka napewno.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 23.10.2008 o godz. 14:31.
|