Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#661
Stary 23.10.2008, 14:10
kristos napisał(a):Wyświetl post
Kot
Ja też nie mam do Ciebie żadnych animozji ,ale wybacz jeżeli już zabierasz głos to zawsze tylko narzekasz.
Gdy jest jakiś sukces ,lub dobra wiadomość w ogóle nie zabierasz głosu.
Nie dziw się więc mojej reakcji.
Sam już o tym pisałem wcześniej, jest na tym forum więcej takich, którzy udzielają się niemal wyłącznie, gdy nam nie idzie. Wtedy mogą sobie do woli poużywać, zwyzywać właściciela od "dusigroszy", przedstawić swoje genialne koncepcje zamykające się w kilkunastu ogólnikowych zdaniach. Sami geniusze marketingu sportowego...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując