Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 23.10.2008, 11:50
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
prawych obroncow to my mamy dwoch
jeden ma kontrakt do 30.06.2009 i pewnie go nie będzie chciał przedłużyć
drugi chyba ma na rok z opcją... ale samego Singlara to bym jednak nie zostawiał...
Odpowiedz cytując