Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
801
23.10.2008, 11:50
Tomek_TS
napisał(a):
prawych obroncow to my mamy dwoch
jeden ma kontrakt do 30.06.2009 i pewnie go nie będzie chciał przedłużyć
drugi chyba ma na rok z opcją... ale samego Singlara to bym jednak nie zostawiał...
manson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manson777
Znajdź inne posty napisane przez manson777