flamengista napisał(a):

http://www.sport.pl/sport/1,65025,58...atorskimi.html
Widać że Donek z Drzewieckim nie pogodzili się z porażką w sprawie wyborów w PZPN i kuratora.
Próbują wyeliminować Kręcinę. Cóż, moim zdaniem związek i tak go wybierze - a nadzieje na poprawę sytuacji z Bońkiem jako prezesem to naiwność.
|
Krissu napisał(a):

|
A może nie chodzi o wybory tylko o drugą potyczkę z PZPNem i FIFĄ?
|
Właśnie - byc może to myślenie życzeniowe, ale coś musi być na rzeczy.
W walce z korupcją najważniejsze było zamykanie ustawiaczy, w walce z samym PZPN i ludzmi, ktorzy ustawianiem sie osobiscie nie parali bo byli od innych spraw najistotniejsze sa zarzuty dla Kreciny. Pewnie sie prokuratorzy nasluchali w zeznaniach o ustawianiu meczów, kilku mniej lub bardziej zwiazanych z futbolem historyjek i zaczeli drazyc. I jak sie po "dobroci" (kurator) nie dało to teraz zaczynaja pokazywac. Ekipa myslala ze wyroluje wszystkich wystawiajac Krecine, a tu zonk - jest pies to i znalazł sie kij w postaci zarzutów gospodarczych. Nastepny w kolejce Lato - nie da sie za piłke to
za co innego mozna. Martwi jedynie, że podobne zarzuty nie przeszkadzaja Kolatorowi. Ale pewnie jak dalej nie spotulnieją to się zaczna zarzuty spoza piłki i sportu.
Listek podobno jedzie do Nowej Zelandii szkolic młodzież. Taki był mega hiper extra działacz europejski az tu nagle taka zsylka. Chociaż ja wiem? Czy Polska ma podpisaną umowę o ekstradycji z NZ? ;>
A i jeszcze przykład Rosji i braku działań FIFA jak Putin robił czystke. Myśle, że sprawa byla krótka - albo obiecał lepszą spółkę, albo dwóch oficerów pojechało do Zurichu, opowiedziało co wiedzą o "futbolu na świecie", jakie mają dokumenty i co sie da z nimi zrobić to i FIFA sie przestala wtrącać.