Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2179
Stary 22.10.2008, 22:16
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Lech płaci im w jakiś sposób za takie artykuły ale redaktor chyba przeszedł sam siebie:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...-lechu,1198951

Brzmi, jakby tam doszło do jakiejś rewolucji...już chyba ktoś tu ściągał Hiszpanów do Polski i średnio na tym wyszedł...
Żal d*** ściska jak się czyta takie głodne kawałki. Za Koźmińskich Górnik współpracował z Interem Mediolan i też z tego nic nie było, a Inter to klasa wyżej niż Walencja. Takie umowy są przeważnie palcem po wodzie pisane i to raczej duży klub nastawia się na korzyści, a do innego klubu kogoś wypożycza tylko jeżeli widzi w tym dla siebie korzyść( w dużej mierze są to wypożyczenia zwrotne- tzn. duży klub kupuje zdolnego piłkarza w młodym wieku, a potem łaskawie odsyła go spowrotem, bo póki co jest nieprzydatny).
Odpowiedz cytując