Vinci napisał(a):

Nie wiem czy Lech płaci im w jakiś sposób za takie artykuły ale redaktor chyba przeszedł sam siebie:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...-lechu,1198951
Brzmi, jakby tam doszło do jakiejś rewolucji...już chyba ktoś tu ściągał Hiszpanów do Polski i średnio na tym wyszedł...
|
Żal d*** ściska jak się czyta takie głodne kawałki. Za Koźmińskich Górnik współpracował z Interem Mediolan i też z tego nic nie było, a Inter to klasa wyżej niż Walencja. Takie umowy są przeważnie palcem po wodzie pisane i to raczej duży klub nastawia się na korzyści, a do innego klubu kogoś
wypożycza tylko jeżeli widzi w tym dla siebie korzyść( w dużej mierze są to wypożyczenia zwrotne- tzn. duży klub kupuje zdolnego piłkarza w młodym wieku, a potem łaskawie odsyła go spowrotem, bo póki co jest nieprzydatny).