gdsmk napisał(a):

znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?
Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
|
Poważnie chcesz wstawać o 4 rano żeby obejżeć sp ?
-nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze
-a te dobre są słabsze od lepszych !!
