|
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?
Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;]
Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 21.10.2008 o godz. 22:34.
|