Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.10.2008, 22:32
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?

Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;]


Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 21.10.2008 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując