Wyświetl pojedynczy post
fanKA92
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 21.10.2008, 21:36
A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło ;>
ODP
PS. ew. piszcie na maila: [email protected] )
Powód: skleroza nie boli ;p
Ostatnio edytowane przez fanKA92 : 21.10.2008 o godz. 21:37.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Odpowiedz cytując