Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
fanKA92
Member
Od: 06.2007
Skąd: małopolska
Offline
#
53
21.10.2008, 21:36
A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd
No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło
;>
ODP
PS. ew. piszcie na maila:
[email protected]
)
Powód: skleroza nie boli ;p
Ostatnio edytowane przez fanKA92 : 21.10.2008 o godz. 21:37.
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
fanKA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanKA92
Znajdź inne posty napisane przez fanKA92