Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
58
21.10.2008, 21:16
Aro1234
napisał(a):
Przez przypadek
Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer
To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków"
Obcy są wsrod nas
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Jeżyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeżyk
Znajdź inne posty napisane przez Jeżyk