Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 21.10.2008, 21:16
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Przez przypadek Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer

To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków"

Obcy są wsrod nas
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!