Nowy sezon ruszył i jak na razie Matt i Trey, mają jak dla mnie obniżkę formy, trochę brakuje choćby do tych odcinków z 9 serii, a nawet do tych z 12 z jesieni, nie wiem na ile mają jeszcze pomysłów panowie.
Swoją drogą jestem ciekawy czy panowie Spielberg & Lucas odpowiedzą jakimś procesem na odcinek 1208

Ktoś jeszcze wciąż siedzi w South Parku?