Wyświetl pojedynczy post
Westmoreland
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3029
Stary 21.10.2008, 17:10
Pytanie do grających na bet-at-home.
1. Czy podczas wypłaty wygranych na własne konto bankowe wpisujecie IBAN i BIC w okienku gdzie wpisuje się numer konta? Pytam bo jeszcze nie przelewałem wygranej.
2. Wpłacając np 50 zł (bez stosowania bonusów) muszę obrócić całą kwotą (np 3 razy) przed wypłatą wygranej?
3. Czy komuś trafiło się, że bank zakwestionował taki przelew (podobno zakłady bukmacherskie w naszym kraju bez podatku są nielegalne)?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Si vis pacem, para bellum.
(Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.)
Odpowiedz cytując