Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.10.2008, 14:32
Najważniejsze, żeby grał Jirsak . Bez niego w środku pola jest totalny chaos.
Oczywiście Małecki jak najbardziej powinien wyjść w 1 składzie. Dobrze się prezentuje i potrafi zrobić sporo zamieszania pod bramką przeciwnika.
..
Odpowiedz cytując