To jest jeden z tych nielicznych wyjazdów gdzie ucieszyłby mnie nawet remis. Nie ma się co oszukiwać, nie będziemy faworytem tego meczu. Dlatego podział punktów biorę w ciemno. I nie ma się co sugerować remisem Legii z ŁKS...
Tak więc po ciężkim meczu liczę na 1-1
