eye63 napisał(a):

Ale po co? Gość nieprawdę napisał tylko w jednym zdaniu, że za Kokoszkę nie dostaniemy pieniędzy, które według prawa powinny do nas trafić. Ok. 400 tys. Euro.
Ale o co chodzi z tym artykułem? Nie boli Cię, że nie ma kasy na transfery, że sprzedajemy najlepszych i nie sprowadzamy w ich miejsce dobrych piłkarzy? Że to prawda, iż Bednarz wyczarował Marcelo, którego sprzedamy za co najmniej 1-2 miliony euro, znalazł Jirsaka, to uważasz, że gdyby gość miał te 2-3 miliony euro do wydania na piłkarzy to by ich solidnie nie wydał?
Bo nie wiem gdzie w tym artykule jest brak rzetelności? Jedynie przy podliczaniu wydatków, które są dużo większe, bo trzeba doliczyć kontrakty, no i wspomniana sprawa Kokoszki - co jak na poziom polskich dziennikarzy i cały artykuł jest niezłym wynikiem.
|
Nie mówię że autor w tym konkretnym przypadku piszę nieprawdę, ale zgadzam się z tymi kolegami, którzy zwrócili uwagę, że to nieprzypadkowo wydrukowano ten artykuł tuż przed meczem z Legią; żeby podgrzać atmosferę.... a jak nawet z tego artykułu wynika jest tak u nas od kilku lat że niewiele reinwestujemy z transferów... ale akurat "przypadkowo" o tym pisze GW tuz przed meczem z Legią?
