Mareq napisał(a):

prawie się zgadzamy , bo ja się z tego śmieje (chociaż w pewnym momencie to zacznie być groźne) , a Ty to bierzesz na serio
|
Tak tak Mareq, UE w ogóle nie jest socjalistyczna

i ze swoją polit poprawnością w ogóle nie jest faszystowska, ale skoro tak nie jest to czemu najwyżsi oficjele WE mówią wprost o tym, że celem eurokołchozu nie jest free trade

Te tysiące stron regulacji, interwencjonizmu to rozumiem, że to kapitalizm

I na koniec próba finansowania z naszych podatków kolegów z banków europejskich to rozumiem, że to również praktyka wolnorynkowa
Pamiętam jak po wpisie Wyar'a zamilkłeś na chyba kilka tygodni, bo zwyczajnie nie miałeś nic na ten temat do powiedzenia.
Cytat:
Ale co tu w ogole komentowac,jesli niegdysiejszy komisarz d/s handlu,Pascal Lamy,w 2004 r.,podsumowujac swoja kadencje w PE w Brukseli pod znamiennym tytulem "Co-existence between public policy and free trade :can we achieve good protectionism ?" (serio taki tytul ! ),wyglosil,co nastepuje:
"...Celem Europy nie jest wolny handel,ale rozsadne otwarcie w ramach wielostronnych regul..."
|
Jak to nie jest socjalizm to co to jest
