Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 21.10.2008, 08:29
Mareq napisał(a):Wyświetl post

prawie się zgadzamy , bo ja się z tego śmieje (chociaż w pewnym momencie to zacznie być groźne) , a Ty to bierzesz na serio
Tak tak Mareq, UE w ogóle nie jest socjalistyczna i ze swoją polit poprawnością w ogóle nie jest faszystowska, ale skoro tak nie jest to czemu najwyżsi oficjele WE mówią wprost o tym, że celem eurokołchozu nie jest free trade Te tysiące stron regulacji, interwencjonizmu to rozumiem, że to kapitalizm I na koniec próba finansowania z naszych podatków kolegów z banków europejskich to rozumiem, że to również praktyka wolnorynkowa

Pamiętam jak po wpisie Wyar'a zamilkłeś na chyba kilka tygodni, bo zwyczajnie nie miałeś nic na ten temat do powiedzenia.

Cytat:
Ale co tu w ogole komentowac,jesli niegdysiejszy komisarz d/s handlu,Pascal Lamy,w 2004 r.,podsumowujac swoja kadencje w PE w Brukseli pod znamiennym tytulem "Co-existence between public policy and free trade :can we achieve good protectionism ?" (serio taki tytul ! ),wyglosil,co nastepuje:
"...Celem Europy nie jest wolny handel,ale rozsadne otwarcie w ramach wielostronnych regul..."
Jak to nie jest socjalizm to co to jest