Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 20.10.2008, 23:16
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Mam dwa pytanka:
jedzie jakis bus z okolic Ikei w strone Szyc ?;/

przystanek przy McDonaldzie(obok Ikei) co 15 minut ,wszystkie które na Olkusz jada
Odpowiedz cytując