Wyświetl pojedynczy post
kerim
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: nowalima

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 20.10.2008, 22:13
takie pytanko? czy Ci bez kompleksów czytali co ma do powiedzenia gostek z WD ? ano prawi że ANALIZOWALI -SIC!!! sytuację z Boguskim około 52-53 minuty SIC!!! i dopatrzyli sie przewinienia , co spowoduje że w czwartek zajma się Boguskim( czytaj zawieszeniem) , wiwat canal , macie 1:0 , teraz kolej na warszawkę , bedzie 2:0 czyli Wisła bez Boguskiego? tyle ze w meczu bedzie odwrotnie , dobre sobie , gostek prawi że analizowali sytuacje z 52 czy 53 minuty , przejrzeli podswietlone wszystkie mecze ?
"jakubowska.kwiatkowski,czarzasty.nikolski "grupa trzymajaca sie

JAKUBOWSKA SIEDZI! KTO NASTĘPNY?
Odpowiedz cytując