shad napisał(a):

Zainstalowałem fasterfoxa, pierdzieli sie tak samo a od dziś nawet jest pewna nowość, połczenie resetuje się w trakcie wczytywania, gg samo sie tez rozlaczalo, takze jedna wiela bryndza, pomocy
|
Zerknij na konfigurację adresów IP na kompie, może coś się przestawiło. Albo ktoś podkrada Ci transmisję. A jak nic z tych rzeczy to formacik, dobry na wszystko
