Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 20.10.2008, 20:10
Ale bagno... O mistrza bedzie bardzo ciezko grajac wszystkie mecze na wyejzdzie. Do tego kolejny rok w pucharach zapewne spisany na straty, z tej samej przyczyny. Jak w 2010 roku bedziemy miec jeszcze rozstawienie w jakiejkolwiek rundzie po ciaglym odpadaniu to bedzie dobre. I tak przez badne amatorow i ignorantow, krorzy nie potrafili rozplanowac budowy w ten sposob aby zawsze choc jedna trybuna boczna byla obecna, bedzie malowac sie najblizsza przyszlosc Bialej Gwiazdy. Ale ja sie do absurdow tego kraju juz przyzwyczailem i bardziej to pusty usmiech wywoluje na mojej twarzy.
Odpowiedz cytując