Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 20.10.2008, 19:18
leszekm napisał(a):Wyświetl post
A Wybiórczej chyba nie pasuje,że Wisła na czele tabeli:

Wisła wysycha. Właściciel klubu chce już tylko odzyskać pieniądze?
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,58..._odzyskac.html
Przecież 100% tego co napisano w artykule to prawda. Aż dziw, że to napisała GW.

PS. może po za pomyleniem przychodów z zyskami. No i teza o ogólnym kierunku, w którym podąża klub to tylko gdybanie - bo tego redaktor nie wie.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 21.10.2008 o godz. 08:57.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując