Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
#
4311
20.10.2008, 19:18
leszekm
napisał(a):
A Wybiórczej chyba nie pasuje,że Wisła na czele tabeli:
Wisła wysycha. Właściciel klubu chce już tylko odzyskać pieniądze?
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,58..._odzyskac.html
Przecież 100% tego co napisano w artykule to prawda. Aż dziw, że to napisała GW.
PS. może po za pomyleniem przychodów z zyskami. No i teza o ogólnym kierunku, w którym podąża klub to tylko gdybanie - bo tego redaktor nie wie.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 21.10.2008 o godz. 08:57.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
flamengista
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez flamengista