Opętany napisał(a):

|
jak dojechać do Huty na Centrum E. z pod Bagateli np. ?
|
Pod Bagatelą wsiadasz w tramwaj 4 i dojedziesz do Placu Centralnego, a reszta (niewielka) spacerek.
Możesz też placu podjechać tramwajem (15, 20) lub autobusem (174) ten 1 przystanek.
Jak się mylę to poprawcie dawno z MPK w tamtych rejonach nie korzystałam.