Wyświetl pojedynczy post
aluszkaa
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków - Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 20.10.2008, 15:51
Opętany napisał(a):Wyświetl post
jak dojechać do Huty na Centrum E. z pod Bagateli np. ?
Pod Bagatelą wsiadasz w tramwaj 4 i dojedziesz do Placu Centralnego, a reszta (niewielka) spacerek.
Możesz też placu podjechać tramwajem (15, 20) lub autobusem (174) ten 1 przystanek.

Jak się mylę to poprawcie dawno z MPK w tamtych rejonach nie korzystałam.
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez aluszkaa : 20.10.2008 o godz. 15:55.
Grunt to pozytywne myślenie i optymistyczne podejście do życia
Odpowiedz cytując