Ojciec Chrzestny napisał(a):

Łobodziński ma tylko jeden zwód... I niezły drybling na poziomie trampkarza Bez obrazy ale ten transfer nie powinien dojść do skutku i do tego za takie pieniąse !!
|
Co ciekawsze , z tego co pamietam ,to on u schylku swojego pobytu w Lubinie, wchodzil z lawy wiec wyglada na to ze juz tam sie na nim poznali.
Jak dla mnie - zakup Lobo ,oprocz tego ze z perspektywy czasu, to jeden z najgorszych transferow w historii TF( gdzie bywaly podobnie nietrafione zeby bylo jasne) ,to pewnie w duzymy stopniu, juz rzutuje i bedzie rzutowal na dalsza polityke transferowa ,bo Cupial nie lubi wywalac kasy w bloto a w tym wypadku tak sie stalo.
Juz kij z tymi 400 tys euro -mozna by to przebolec, ale zeby dac mu najwyzszy kontrakt w Wisle....noz sie otwiera.
Dziwne to wszystko ,bo to 'my' mozemy jarac sie nazwiskami ,wydawac wirtualne pieniadze ale zeby klub kupowal takiego kota w worku -gdzie wystarczylo usiasc sobie spokojnie i ogladnac kilka jego meczy....
Jak generalnie nie lubie kopac lezacego to zajady mi sie robia jak czytam o poprawie gry Lobo ,bo przez 70 minut mial ze 2 dosrodkowania celne i raz przeszedl kogos zwodem...Przy nim Zieniu bez formy -czyli to co prezentuje teraz, to i tak pilkarz o klase lepszy a Malecki ,co w 20 minut ,potrafi w 2 meczach zaliczyc 2 asysty ,to juz international level
No a Brozek odejdzie -pytanie tylko czy teraz czy w lecie.Nigdy bym nie przypuszczal ze tak nagle on sie rozwinie i zwracam honor wszystkim ktorzy w to wierzyli -gdzie zdaje sobie sprawe ze to byla zupelnie inna historia niz jest z Lobo - Pawel zawsze przeplatal znakomite zagrania z zenujacymi(gdzie tych drugich bylo wiecej) az nagle proporcje sie kompletnie odwrocily.
U Lobo za bardzo nie ma sie co odwrocic.