Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2137
Stary 20.10.2008, 14:23
Ta szybka piłka jest tak beznadziejna, ok jak już się uparli na dziennikarzy to proponuję Adama Godlewskiego. To co mówi słucha się z przyjemnością, a goście których oni zaprosili: "zamknij się wreszcie idioto". Oglądałem to tylko ze dwa razy, bo więcej się nie da, oni w ogóle nie mają pojęcia, o piłce.
A wracając do tematu, to jakoś nie wierzę, w to, że grajki Lecha miały by masowo wyjechac, moim zdaniem Lech się wzmocni w defensywie, bo z nią mają największe kłopoty.
Odpowiedz cytując