|
Ta szybka piłka jest tak beznadziejna, ok jak już się uparli na dziennikarzy to proponuję Adama Godlewskiego. To co mówi słucha się z przyjemnością, a goście których oni zaprosili: "zamknij się wreszcie idioto". Oglądałem to tylko ze dwa razy, bo więcej się nie da, oni w ogóle nie mają pojęcia, o piłce.
A wracając do tematu, to jakoś nie wierzę, w to, że grajki Lecha miały by masowo wyjechac, moim zdaniem Lech się wzmocni w defensywie, bo z nią mają największe kłopoty.
|