www.rallyonline.prv.pl napisał(a):

A ja na obecna chwile jako ze nie mamy ofensywnego pomocnika zainteresowałbym się MILĄ.
Chłopak sie odbił od dna stanąl na nogi po tych "zagranicznych odsiadkach" świetnie gra umie przetrzymać, celnie nieszablonowo podać no i ma świetny mocny strzał. Wydaje się że sląsk nie żadał by za niego jakiejs wielkiej sumy aa napewno jako ofensywny pomocnik pasowałby do Wisły!
do tego moze grać na skrzydle!
|
Śląsk dał za niego 400 tys euro wiec koło 0,8mln E -1,0mln E będzie kosztował jak nie więcej, bo Śląsk buduje mocną pakę i za darmo nie będzie sprzedawał takich graczy