Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
311
20.10.2008, 13:35
dynek.pl
napisał(a):
A propos przyznac sie kto wyslal maila z prosba, zeby Stefan jak najdluzej prowadzil Cracovie podpisanego kibic Wisly ?
Boje się że pół stadionu ma takie życzenie
tomaso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaso
Znajdź inne posty napisane przez tomaso