Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4283
Stary 19.10.2008, 20:56
kot napisał(a):Wyświetl post
No cóż wolfy, może ty łączysz się z tym forum "duchowo" a nie przez internet, ale żeby ambicje i potrzeby Cupiała, nazywać " potrzebami internetowego ludzika ", to chyba trochę przesadzasz, wylewając na niego i innych takie pomyje a jednocześnie mylisz, uzasadnione, krytyczne oceny piłkarzy, właśnie z pomyjami.
Mocny jesteś. Znasz ambicje Cupiała i to te realne, nie - deklarowane na potrzeby mediów.

Uzasadniona krytyka - dobre sobie. Nawoływanie do wywalenia Brożka z klubu, nieustanne obrażanie go pomimo tego, że był naszym najskuteczniejszym wówczas napastnikiem. Tyle, że to było za mało dla netowych ludków - to nie był piłkarz na miarę ich ambicji. Nie on jeden zresztą...

Zresztą - nawołuj sobie do woli, pisz homilie na forum, domagaj się nierealnego. Tylko nie miej pretensji, że nie wszyscy traktują Ciebie i tobie podobnych całkiem serio - niektórzy z nas po prostu nie są kibicami na miarę waszych "potrzeb i ambicji"
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując