Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2122
Stary 19.10.2008, 20:37
A ja wam powiem tak: Ruch, to pierwszy zespół, który z Lechem wyszedł zmobilizowany tak, jak kluby wychodzą na Wisłę, czy Legię. Od razu Lech był bezradny, genialni Lewandowski i Stilic przez cały mecz nie pokazali absolutnie nic, reprezentacyjny duet Murawski, Bandrowski pod pressingiem notorycznie gubili piłkę, Ruch, kiedy miał jeszcze siły, kontrował Lecha bez najmniejszych kłopotów, jakby Lech nie miał obrońców. Tyle, Lech zgubił punkty, bo zasłużył w tym meczu na porażkę, Ruch był wyraźnie lepszy, bo umiał grać w piłkę, a przy tym bardziej mu zależało. Jak się zacznie faza grupowa to okaże się, że Lech straci kontakt z czołówką.

Nad poziomem może nie załamujmy rąk. Faktycznie po głowach w lidze kopią się dwie drużyny: ŁKS i Jaga. Do tego Cracovia i Górnik dołują do tego poziomu, ale ich potencjał jest wyższy, a Piast za to "zawyża" swój poziom, jest drużyną bardzo słabą, ale ma dużo woli walki i potrafi okazjonalnie dać z siebie więcej niż zazwyczaj. Do tego dochodzi masa mniej lub bardziej przeciętnych drużyn. To czego brak, to drużyn, które byłyby tuż za czołówką. W poprzednich sezonach były Zagłębie, Korona, Lech. W tym sezonie Lech doskoczył do czołówki, Zagłębie i Korona są zdegradowane. Lukę próbują wypełnić Śląsk i Bełchatów, ale to jednak nie to, za mało tam klasowych piłkarzy.
Odpowiedz cytując