Nagłówek roku na portalu wp.pl:
Cytat:
|
Ekstraklasa: sensacja w Chorzowie! Wielki Lech Poznań pokonany
|
(podkreślenie moje, rzecz jasna)
O ile dobrze pamiętam, nawet zwycięska Wisła Kasperczaka nie została nigdy nazwana przez pismaków "wielką".
To świadczy o tym, jak mamy marne media w Polsce i co gorsze - jak te media mieszają w głowach piłkarzy. Poznaniacy gotowi w te bzdury uwierzyć - z korzyścią dla nas.