Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 19.10.2008, 18:16
harthausen napisał(a):Wyświetl post
a z jaka to była okazja, by sobie trzy dni na Pradze poświętować ? Czy oni już tak "bez okazji" to też okazja ?

Na Pradze podobno czesto mozna spotkac Grzelaka i kolegow. Nie maja tam partnerek ( stalych ? ), na zakupy tam nie jezdza wiec wychodzi na to ze chleja bo pilkarz nie wielblad Ogolnie grupowo hasaja po tej czesci Warszawy wiec cos musi w tym byc.

Lech to dziwna druzyna, jak juz pisalem moze i umiejetnosci sa ale...trener i mentalnosc za slaba na MP.
Ruch zaprezentowal sie poprawnie, nie bylo to cos wielkiego ale widac tyle wystarczylo na Lecha.


PS: Jak wygladaja plecy Lecha?, juz pazdziernik a jeszcze ich nie widzialem....
Ostatnio edytowane przez kreseq : 19.10.2008 o godz. 18:20.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując