Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4274
Stary 19.10.2008, 17:23
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
Po Brożku strzelał będzie Boguski albo Małecki

I potem przez kilka sezonów Wisła będzie zajmowac miejsca w okolicach 8. Pozatym jak nawet Brożek pójdzie za 4 mln euro za granicę, to Cupiał i tak powie że dalej dług wynosi 80 mln zł. I nawet nie będzie mu robiło różnicy że sprzedał juz całą plejadę grajków przez ostatnie 7 lat za 15 mln euro.
Odpowiedz cytując