Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4270
Stary 19.10.2008, 16:36
lucekj napisał(a):
Łobodziński- kiedy Wisła go kupowała był najlepszym prawoskrzydłowym w naszej smiesznej lidze, gral regularnei w reprze... coż okazał się neiypałem ale przychodził jako dobry gracz
To mial byc zart, tak ?
Bilans Lobodzinskiego w sezonie, w ktorym przechodzil do Wisly, wygladal tak : Zero asyst i zero goli.
W lidze bylo przynajmniej kilku lepszych prawoskrzydlowych od niego, na czele z Pawlowskim, ktory na koniec wygryzl go ze skladu Zaglebia. Gdybys napisal, ze byl najbardziej przereklamowanym prawoskrzydlowym w lidze, to bym sie zgodzil.

Ps. wylacznie w kwestii formalnej - Cwielong nigdy nie byl krolem strzelcow II-giej ligi
Odpowiedz cytując