|
Wracając do tematu czysto piłkarskiego, wielkim zaskoczeniem na + jest Śląsk, wszyscy po odrzucaniu oferty Drzymały mówili żę to koniec marzeń dla Śląska na zaistnienie w Ekstraklasie, że będą walczyć tylko u trzymaniu, a tu WKS jest dla mnie rewelacją, 9 kolejek 5 miejsce i choć pucharów Śląskowi nie prorokuje, to ta pozycja jeżeli będą ją w stanie utrzymać, może być dobrą pozycją startową do budowania drużyny, na europejskie puchary. Też na + Bełchatów, który choć gra tragicznie nudno... i prezentuje fatalny styl to te punkty ciuła, a przecież o to chodzi.
Jeżeli Lech zagra swoje to wykształci się co nikogo nie powinno dziwić taka czwórka, która może powalczyć o mistrzostwao czyli Wisła, Lech, Polonia (pamiętajmy że na boisku gra wzmocniony Groclin z zeszłego sezonu) i Legia.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|