Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 19.10.2008, 13:05
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii..
Cytat:
Uczę się - chodzę do trzeciej klasy gimnazjum ( jak to szybko leci ), moja szkoła jest zielona ... tzn. tak ją pomalowali ...


(10 znaków, a może 9)