|
najbardziej rozzuchwala bezkarność. Po mojemu cała ta sprawa z przywróceniem do sędziowania skorumpowanym sędzią (cztery zarzuty prokuratury) Markiem Mikołajewskim to nic więcej tylko pokazanie wszystkim nam, od władz do najzwyklejszego kibica:
"Możecie nam skoczyć".
Jest prosty, legalny sposób na wybicie z głowy z tej mafii podobnych kroków: pierwszy mecz, który ten pan będzie sędziował ( najlepiej transmitowany przez Canal +) wkracza policja na stadion i po rzucie monetą, w świetle reflektorów zatrzymuje kolesia na podstawie nakazu wrocławskiej prokuratury celem złożenia jakichś tam wyjaśnień.
Mecz się nie odbywa, a PZPN Wydział Sędziowski wyrównuje straty obu klubów, kibiców i Canalu +.
Jak będą mieli jaja to tak zrobią.
W sumie OT, bo to powinno być w dziale o korupcji ale co tam, też Ekstraklasy dotyczy.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 19.10.2008 o godz. 12:46.
|